◄ دو برنامه استان گلستان در حوزه فرودگاهی

 مدیرکل راه و شهرسازی استان گلستان بیان کرد: در نوروز سال ۹۷ در بخش‌های فرودگاهی، ریلی و جاده‌ای عملکرد بسیار خوبی در استان و سطح کشور داشتیم.

​به گزارش تین‌نیوز به نقل از روابط عمومی اداره‌کل راه و شهرسازی استان گلستان، حسین محبوبی گفت: تکمیل و بهره‌برداری از ترمینال جدید فرودگاه و نصب دستگاه‌های پیشرفته فرودگاهی از برنامه‌هایی است که در سال ۹۷ اجرایی خواهد شد.

وی بیان داد: در بخش ریلی نیز استقبال خوبی از قطارهای حومه‌ای در ایام تعطیلات توسط مسافران شد که تأثیر مثبتی بر کاهش ترافیک درراه‌های اصلی خصوصاً غرب استان شد، وی اتصال خط عریض راه‌آهن کشورمان را به خط عریض کشور ترکمنستان و آغاز برقی کردن راه‌آهن سراسری گرگان-تهران را از برنامه‌های اجرایی این حوزه در سال ۹۷ اعلام نمود.

رئیس شورای هماهنگی امور راه و شهرسازی و مسکن افزود: در همین راستا در بخش‌های جاده‌ای نیز با ۶ درصد افزایش سفر در استان مواجه بودیم که پرترددترین محور در این ایام محور گرگان-علی‌آباد کتول به ثبت رسیده است.

وی تکمیل پروژه‌های در دست اقدام حوزه طرح‌های شرکت ساخت در استان گلستان و افزایش تعداد ایستگاه‌های جوی و نصب مرکز سامانه هواشناسی رادار دریایی در استان را از دیگر اقدامات این شورا در سال ۹۷ عنوان کرد. پس از پایان این جلسه مدیران شورای هماهنگی امور راه و شهرسازی و مسکن با نماینده ولی‌فقیه و امام‌جمعه محبوب گرگان حضرت آیت‌الله نور مفیدی دیدار کردند.

جلسات شورای هماهنگی امور راه و شهرسازی استان گلستان با حضور مدیرکل فرودگاه‌های استان، مدیرکل راه‌آهن شمال شرق ۲، مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای، مدیرکل هواشناسی، مدیر آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک، مدیریت طرح‌های شرکت ساخت، مدیریت بنادر و دریانوردی، رئیس بنیاد مسکن، مدیرکل هواپیمایی جمهوری اسلامی در استان‌های مازندران و گلستان، مدیریت امور شعب بانک مسکن استان و به ریاست مهندس محبوبی مدیرکل راه و شهرسازی استان گلستان برگزار می‌گردد.


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.